NASZ ZESPÓŁGrupa profesjonalistów, która zadba o Twoje interesy.

DORADCA FINANSOWYAnna Kołtun

Absolwentka  Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierunek Analiza Rynków Finansowych i Doradztwo Inwestycyjne oraz Politechniki Śląskiej w Katowicach kierunek Inżynieria Produkcji.

Zawodowo od kilkunastu lat związana z rynkiem bankowym jako Doradca faktoringowy oraz Dyrektor Regionu w Departamencie Faktoringu.

Obecnie w Plusfactor Sp. z o.o. wspiera Klientów Kancelarii w znajdywaniu najlepszych form finansowania ich działalności.

http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_akoltun_2.jpg
http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_mkoltun_2.jpg

DORADCA FINANSOWYMarek Kołtun

Od ponad 17 lat związany z rynkiem faktoringowym i bankowym w Polsce. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał w renomowanych instytucjach finansowych. W 2001 r. rozpoczął pracę w Pekao Faktoring Sp. z o.o., następnie prowadził pion sprzedaży w Departamencie Faktoringu w Getin Bank SA. Był v-ce Prezesem Introfactor SA, spółki faktoringowej z Grupy Getin Noble Bank.

Poprzez powołanie w 2011 roku Plusfactor-a realizuje na polskim rynku pomysł prowadzenia profesjonalnego brokera faktoringowego.

Od 2017 r. rozwija kancelarię prawno-finansową KPF Plus Sp. z o.o. Sp.k. Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także bankowości na SGH w Warszawie. W 2010 r. ukończył International Factors Group Academy w Brukseli.

ADWOKATJustyna Kowalczyk

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację adwokacką odbywała we wrocławskiej i warszawskiej Okręgowej Radzie Adwokackiej.

Praktykę zdobyła w Kancelariach o szeroko rozumianym profilu gospodarczym, gdzie specjalizowała się w prawie własności intelektualnej i prawie telekomunikacyjnym. Już jako adwokat przez blisko 7 lat współpracowała z jedną z większych Kancelarii Prawa Gospodarczego w Polsce, gdzie odpowiedzialna była za obsługę podmiotów gospodarczych oraz Klientów indywidualnych, prowadzenie szkoleń a także reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych. Ekspert prawny w telewizyjnych programach informacyjnych.

Od grudnia 2017 r. Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Prawno Finansowej PLUS Sp. z o.o. sp.k.

http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_jkowalczyk_2.jpg
http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_mprach_2.jpg

RADCA PRAWNYMarta Prach

Ukończyła Uniwersytet Opolski na kierunku prawo, gdzie za wyniki w nauce została nagrodzona stypendium Rektora UO dla najlepszych studentów. Następnie, odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, gdzie również złożyła egzamin radcowski. Obecnie jest wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców we Wrocławiu pod nr wpisu WR-3588.

Po zakończeniu aplikacji radcowskiej ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zamówienia Publiczne.

Radca Prawny Marta Prach w swoim dorobku naukowym posiada publikacje naukowe, które z powodzeniem umożliwiły jej rozpoczęcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Wrocławskim
w Katedrze Prawa Gospodarczego Publicznego.

Praktyczną wiedzę i doświadczenie zdobyła pracując w renomowanych Kancelariach Prawnych w Opolu i we Wrocławiu prowadząc obsługę prawną spółek prawa handlowego, podmiotówpublicznych oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

RZECZNIK PATENTOWYAnna Rokicka

Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii, na kierunkach Prawo oraz Administracja. Od 2016 roku Rzecznik Patentowy Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

Szerokie doświadczenie zawodowe zdobyła prowadząc sprawy z zakresu ochrony własności intelektualnej polskich i zagranicznych spółek na całym świecie. Odpowiedzialna między innymi za optymalizację procesów rejestracyjnych, międzynarodowe postępowania patentowe. Współpracuje z ponad 50 kancelariami patentowymi na świecie. Obsługę zapewnia w języku polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_arokicka_2.jpg
http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_mrzeszutek_2.jpg

DORADCA PODATKOWYdr Małgorzata Rzeszutek

Wiedza i doświadczenie to ponad 11-letnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna
w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie nadzorów i audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i VAT. Na rynku szkoleniowym specjalizuje się w szczególności: w podatku VAT dla jednostek samorządu terytorialnego oraz w podatkach dochodowych, dokumentacji cen transferowych.

W latach ubiegłych uczestnicząca w licznych projektach centralizacji w gminach i powiatach, polegających na szkoleniach i tworzeniu procedur centralizacyjnych oraz obecnie w procesach audytu po centralizacji.

PRAWNIKmgr Tomasz Gzela

Absolwent studiów podyplomowych z ekonomii, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych. Wiedza i doświadczenie to ponad 20-letnia praktyka w organach podatkowych, praca badawcza i dydaktyczna w państwowych i prywatnych szkołach wyższych oraz kancelariach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji. Opracował obowiązkową procedurę stosowaną w zakresie przeciwdziałania „praniu pieniędzy”.

Na rynku szkoleniowym od ponad 15 lat, specjalizuje się w szczególności: w procedurze karnej skarbowej, nieujawnionych źródłach przychodu, przeciwdziałaniu „praniu pieniędzy”, kontroli fiskalnych, podatkowych aspektach śmierci podatnika – przedsiębiorcy, prawie dewizowym w działalności gospodarczej, szeroko rozumianej odpowiedzialności podatkowej i finansach publicznych.

http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_tgzela_2.jpg

Kancelaria Prawno-Finansowa PLUS sp. z o.o. sp. k.

ul. Polarna 2A, 53-018 Wrocław
+48 607 767 555      |        biuro@kpfplus.pl

http://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2021/03/SerwisFaktoringowy_logo_white-e1615468464964.png