NASZ ZESPÓŁGrupa profesjonalistów, która zadba o Twoje interesy.

DORADCA FINANSOWYMarek Kołtun

Od ponad 17 lat związany z rynkiem faktoringowym i bankowym w Polsce. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał w renomowanych instytucjach finansowych. W 2001 r. rozpoczął pracę w Pekao Faktoring Sp. z o.o., następnie prowadził pion sprzedaży w Departamencie Faktoringu w Getin Bank SA. Był v-ce Prezesem Introfactor SA, spółki faktoringowej z Grupy Getin Noble Bank.

Poprzez powołanie w 2011 roku Plusfactor-a realizuje na polskim rynku pomysł prowadzenia profesjonalnego brokera faktoringowego.

Od 2017 r. rozwija kancelarię prawno-finansową KPF Plus Sp. z o.o. Sp.k. Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także bankowości na SGH w Warszawie. W 2010 r. ukończył International Factors Group Academy w Brukseli.

https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_mkoltun_2.jpg
https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2022/12/l_buszkiewicz-2.jpg

RADCA PRAWNYŁukasz Buszkiewicz

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym w prestiżowych kancelariach prawnych z Dolnego Śląska. Do jego zadań należała kompleksowa obsługa przedsiębiorców – od przygotowywania umów, przez wsparcie klientów w procesach sądowych, a kończąc na nadzorowaniu postępowania egzekucyjnego. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent Studiów Podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego z zakresu „gospodarki nieruchomościami, utrzymanie i wycena”.

Wykonuje, z równie wielką pasją, drugi zawód doradcy restrukturyzacyjnego, posiadając uprawnienia do sprawowania funkcji w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych takich jak syndyk, nadzorca układu, nadzorca sądowy, czy zarządca, realizuje interesy obu stron, wierzycieli i dłużników/upadłych.

Charyzmatyczny, pomysłowy i otwarty na kompromisy prawnik, który specjalizuje się w szczególności w prawie upadłościowym, restrukturyzacyjnym, gospodarczym, cywilnym, handlowym, bankowym oraz tematyką związaną z nieruchomościami.

ADWOKATKarolina Król

Adwokat, z doświadczeniem managerskim w Działach Prawno-Egzekucyjnych. Ukończyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka Studiów Podyplomowych Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Mediator sądowy, wpisany na listę mediatorów Sądu Okręgowego we Wrocławiu oraz Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Prowadzi mediacje w zakresie prawa cywilnego oraz gospodarczego. Ekspert prawny w lokalnej prasie.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w dużych kancelariach prawnych, gdzie zajmowała się przede wszystkim bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców. Specjalizuje się w szczególności w prawie gospodarczym, cywilnym, handlowym, nieruchomości, prawie pracy oraz prawie zamówień publicznych.

https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2022/03/Karolina_Krol_kpfplus-4-2.jpg
https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_mrzeszutek_2.jpg

DORADCA PODATKOWYdr Małgorzata Rzeszutek

Wiedza i doświadczenie to ponad 11-letnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna
w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie nadzorów i audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i VAT. Na rynku szkoleniowym specjalizuje się w szczególności: w podatku VAT dla jednostek samorządu terytorialnego oraz w podatkach dochodowych, dokumentacji cen transferowych.

W latach ubiegłych uczestnicząca w licznych projektach centralizacji w gminach i powiatach, polegających na szkoleniach i tworzeniu procedur centralizacyjnych oraz obecnie w procesach audytu po centralizacji.

RZECZNIK PATENTOWYAnna Rokicka

Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii, na kierunkach Prawo oraz Administracja. Od 2016 roku Rzecznik Patentowy Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

Szerokie doświadczenie zawodowe zdobyła prowadząc sprawy z zakresu ochrony własności intelektualnej polskich i zagranicznych spółek na całym świecie. Odpowiedzialna między innymi za optymalizację procesów rejestracyjnych, międzynarodowe postępowania patentowe. Współpracuje z ponad 50 kancelariami patentowymi na świecie. Obsługę zapewnia w języku polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_arokicka_2.jpg
https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2020/03/kpfplus_team_www_tgzela_2.jpg

PRAWNIKmgr Tomasz Gzela

Absolwent studiów podyplomowych z ekonomii, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych. Wiedza i doświadczenie to ponad 20-letnia praktyka w organach podatkowych, praca badawcza i dydaktyczna w państwowych i prywatnych szkołach wyższych oraz kancelariach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji. Opracował obowiązkową procedurę stosowaną w zakresie przeciwdziałania „praniu pieniędzy”.

Na rynku szkoleniowym od ponad 15 lat, specjalizuje się w szczególności: w procedurze karnej skarbowej, nieujawnionych źródłach przychodu, przeciwdziałaniu „praniu pieniędzy”, kontroli fiskalnych, podatkowych aspektach śmierci podatnika – przedsiębiorcy, prawie dewizowym w działalności gospodarczej, szeroko rozumianej odpowiedzialności podatkowej i finansach publicznych.

Kancelaria Prawno-Finansowa PLUS sp. z o.o. sp. k.

ul. Polarna 2A, 53-018 Wrocław
+48 601 914 971      |        biuro@kpfplus.pl

https://kpfplus.pl/wp-content/uploads/2021/03/SerwisFaktoringowy_logo_white-e1615468464964.png